Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výstavy 2012

Klubová výstava – Slovenský klub chovatelů a přátel ČRT – Viničné, 17.8.2012

 

Rozhodčí : paní Olga Morozovova /Rusko/

PSI

Třída mladých :

V1,CAJC  AEGYPTUS Alfadaconis

o: Vanson s Zolotogo Grada  m: ARIELA Ankar Cam

ch.: Poluchová Jana  vl.: Michalková Lucia /SVK/

 

Mezitřída :

V1, CAC  FERDINAND VELIKIY iz Bogoroditskoy

o: DASIY VASILIY iz Bogoroditskoy  m: KALINA KRASNAYA iz Chigasovo

ch.: Ferge Bernadett  vl.: Bocskoros Pavol /SVK/

 

Otevřená třída :

V1, CAC  YUDZHIN MOGUCHIY iz Russkoy Dinastii

o: PAVEL BURE iz Russkoy Dinastii  m.: MALAHOVSKAYA YANA Krasa Klana

ch.: Olga Vorobyeva  vl.: V.V.Morozov /BLR/

V2, r.CAC  BARIN BISERNI Bella Fantasia

o: MALAHOVSKIY MEFODIY Legenda Kievskoy R.  m.: BELLA

ch.: Šuler Neli   vl.: Jože Pušnik /SLO/

CUPIDO Marpavy  nepřítomen

o.: DAVID Čierny Sen  m.: LANNA Čierny Sen

ch.: Pavol Vyskup  vl.: P.Lacko /SVK/

 

Pracovní třída :

VD1  BARTHOLDY´S DREAM Dogy Silessia

o: ERU z Osgiliathu  m.: LARA Canisyard

ch.: Barbora Stiborová  vl.: Ján Šrámek /SVK/

 

Třída vítězů :

V1, CAC, Klubový vítěz, BOB    KLASSNIY PAREN iz Chigasovo

o: Zlato Bojar GAVRILA LADIN SYN  m.: ZAZHOBUSHKA iz Chigasovo

ch.: Jurij Morozov  vl.: Jolana Moravcová /CZ/

 

Čestná třída :

V1  PERSEUS Čierny Sen

o.: KLASSNIY PAREN iz Chigasovo  m.: FANTASTIKA Čierny Sen

ch.: Soňa Heldová   vl.: Soňa Heldová /SVK/

 

FENY

 

Třída mladých :

V1, CAJC  ALABASTROM MAXIMILLA VALERI

o.: NUGGET HEARTS s Zolotogo Graga  m.: DENISA VASILIYA iz Bogoroditskoy

ch.: Lilla Takacs   vl.: Lilla Takacs /HU/

 

Mezitřída :

V1, CAC   ORLANDIA Yablunieviy Tsvit

o.: ATOS PORTOS ATAVIS Vivat Poltava  m.: AMAZONKA Yablunieviy Tsvit

ch.: I.Yablonka   vl.: Zoltan Szikszai /HU/

 

Otevřená třída :

V1, CAC   NO-NO Čierny Sen

o.: KOZIRNY TUZ iz Angarskoiy Zhemchuzhiny  m.: Zlato Bojar VIKTORIA

ch.: Sońa Heldová   vl.: Soňa Heldová /SVK/

 

Třída vítězů :

V1, CAC, Klubový vítěz   BEST IN SHOW iz Chigasovo

o.: CENTURION s Zolotogo Grada  m.: ZAZNOBUSHKA iz Chigasovo

ch.: Jurij Morozov   vl.: Pavol Bocskoros /SVK/

V2, r.CAC   URITA Čierny Sen

o.: Big Black Nose DIMITRIY   m.: JEKKY Čierny Sen

ch.: Soňa Heldová   vl.: Beáta Mikušová /SVK/

 

Čestná třída :

V1  MERRY Čierny Sen

o.: KOZIRNY TUZ iz Angarskoy Zhemchuzhiny   m.: CLEOPATRA Čierny Sen

ch.: Soňa Heldová   vl.: Soňa Heldová /SVK/

 

Zapsal Pavel Moravec

 

 

 

Intercanis Brno  24.6.2012

Posuzoval pan Karel Hořák.

 

1703           GUSTAV KETTFAR                                      CZ 
            VN1                           
-----------------------------------------------------------------
Černý terier / třída mladých / psi
-----------------------------------------------------------------
1704           ABIDI ZETA LEONIS                                   CZ 
            V1,CAJC,BOJ                   
1705           ALL BRIT Z FAUSTOVA DOMU                            CZ 
            V2                            
1706           ANDREW TAR BERRY                                    CZ 
            VD3                           
-----------------------------------------------------------------
Černý terier / mezitřída / psi
-----------------------------------------------------------------
1707           FRODO KETTFAR                                       CZ 
            V1,CAC                        
-----------------------------------------------------------------
Černý terier / třída šampionů / psi
-----------------------------------------------------------------
1708           KLASSNIY PAREN IZ CHIGASOVO                         CZ 
            V1,CAC,CAC CMKU,CACIB,BOB     
1709           LUXOR MAGNATERIA                                    PL 
            nedostavil se                 
1710           RUSLAN Z NORBLINSKIEJ DOLINY                        PL 
            V2,res.CAC,res.CACIB          
-----------------------------------------------------------------
Černý terier / mezitřída / feny
-----------------------------------------------------------------
1711           ORINOCO FLOW ALFA AMAL                              CZ 
            V1,CAC                        
-----------------------------------------------------------------
Černý terier / třída otevřená / feny
-----------------------------------------------------------------
1712           ERIS KETTFAR                                        CZ 
            V1,CAC,res.CACIB              
-----------------------------------------------------------------
Černý terier / třída šampionů / feny
-----------------------------------------------------------------
1713           AURORA BORYSOWA ZGRAJA                              CZ 
            V1,CAC,CAC CMKU,CACIB         

 

dsc08198.jpg

                                 Vítěz Klasny Paren iz Chigasovo, maj, Moravcová Jolana

 

 

MVP Praha 6.5.2012

Posuzovala p.Ovesná Božena, Mgr.

Psi-otevřená
Luxor Magnateria  V1 CAC RES CACIB    Buda Krystyna

šampionů
Klassniy Paren iz Chigasovo, Ch.   V1 CAC CACIB BOB   Moravcová Jolana

Feny-tř.štěňat
GILLY Kettfar   VN1    Hájková Michaela

Feny-tř.veteránů
Nastasja Ross-Cynopolis   V1 BOV     Červinka Karel

 

MVP Brno 5.2.2012

Posuzovala p. Mayerová

OBROVSKÁ GRATULACE K VÍTĚZSTVÍ MAJITELŮM VÍTĚZNÉHO PSA MANŽELŮM MORAVCOVÝM !!!

  ALL BRIT z Faustova domu Procházková Alena   pes mladých   V3
  Kremlevskiy Zubr Eskina Ya.   pes mladých   V1, CAJC, BOJ
  Shum Priboya s Zolotogo Grada Podzemná Alžběta   pes mladých   V2
  Borys Dargasow Tygaro - Figaro Dely Zsolt   pes mezitřída   -
  RUSŁAN Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY Frost-Kaszuba Monika   pes mezitřída   V2, res.CAC
  Suvorov Gigantonovich z Ruskich Bylin Pavlova Tereza   pes mezitřída   V3
  Yudzhin Moguchiy iz Russkoi Dinastii Moroz Valeriy   pes mezitřída   V1, CAC
  Deneb-Keitos Ser Richard Lvinoe Serdce Simkin & Yanovski Olga & Yan   pes otevřená   V2, res.CAC
  Kremlevskiy Zhelezny Felix Eskina Ya.   pes otevřená   V4
  Labrash Nikifor Eskina Ya.   pes otevřená   V1, CAC
  Luxor Magnateria Buda Krystyna   pes otevřená   V3
  Dorofey iz Russkoi Dinastii Chistova Tatiana   pes šampionů   V3
  Klassniy Paren iz Chigasovo Moravcová Jolana   pes šampionů   V1, CAC, CACIB, BOB
  Kremlevskiy Vseslav Eskina Ya.   pes šampionů   V
  Tytan Kukulajka Kwiatkowski Pawel   pes šampionů   V4
  YULY CAESAR iz Chigasovo Yury Morozov Yury Morozov   pes šampionů   V2, res.CAC, res.CACIB
  Barselona Dju Dream Vaynberg Elina   fena mladých   V
  Imperatritsa Taras Sarja von Belaja Gora Skrinjar Christine   fena mladých   V1, CAJC
  BÁRA LABAR z Jabkenických Doubků Dvořákovi Eva a Zdeněk   fena mezitřída   V2
  BENTLEY iz CHIGASOVO Yury Morozov Yury Morozov   fena mezitřída   -
                 
  BONNIE LABAR z Jabkenických Doubků Dvořák Zdeněk   fena mezitřída   VD3
  Kremlevskiy Zlatoslava Eskina Ya.   fena mezitřída   V1, CAC
  AUDI iz Chigasovo Yury Morozov Yury Morozov   fena otevřená   V1, CAC, CACIB
  Istoria Taras Sarja Juger Edel Weiss Skrinjar Christine   fena otevřená   V3
  Kremlevskiy Zemlyanika Eskina Ya.   fena otevřená   V2, res.CAC
  OXANA ČIERNY SEN Sona Heldova   fena otevřená   -
  Kremlevskiy Zhemchuzhina Eskina Ya.   fena šampionů   V2, res.CAC
  Malahovskaja Premiera Kwiatkowski Pawel   fena šampionů   V1, CAC, res.CACIB
  TSATSA iz Chigasovo Yury Morozov Yury Morozov   fena šampionů   V3

MVP Brno 4.2.2012

 

  Jméno Chov. stanice Majitel   Pohl Třída   Výsledek
  ALL BRIT z Faustova domu Procházková Alena   pes mladých   V2
  Kremlevskiy Zubr Eskina Ya.   pes mladých   V1, CAJC, BOJ
  Borys Dargasow Tygaro - Figaro Dely Zsolt   pes mezitřída   /
  RUSŁAN Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY Frost-Kaszuba Monika   pes mezitřída   V2, res.CAC
  Suvorov Gigantonovich z Ruskich Bylin Pavlova Tereza   pes mezitřída   V3
  Yudzhin Moguchiy iz Russkoi Dinastii Moroz Valeriy   pes mezitřída   V1, CAC, res.CACIB
  Kremlevskiy Zhelezny Felix Eskina Ya.   pes otevřená   V1, CAC
  Labrash Nikifor Eskina Ya.   pes otevřená   V2, res.CAC
  Luxor Magnateria Buda Krystyna   pes otevřená   V3
  Deneb-Keitos Ser Richard Lvinoe Serdce Simkin & Yanovski Olga & Yan   pes šampionů   V4
  Dorofey iz Russkoi Dinastii Chistova Tatiana   pes šampionů   V1, CAC, CACIB, BOB
  Kremlevskiy Vseslav Eskina Ya.   pes šampionů   V
  Tytan Kukulajka Kwiatkowski Pawel   pes šampionů   V3
  YULY CAESAR iz Chigasovo Yury Morozov Yury Morozov   pes šampionů   V2, res.CAC
  Barselona Dju Dream Vaynberg Elina   fena mladých   V2
  Imperatritsa Taras Sarja von Belaja Gora Skrinjar Christine   fena mladých   V1, CAJC
  BÁRA LABAR z Jabkenických Doubků Dvořákovi Eva a Zdeněk   fena mezitřída   V2
  BONNIE LABAR z Jabkenických Doubků Dvořák Zdeněk   fena mezitřída   VD3
  Kremlevskiy Zemlyanika Eskina Ya.   fena mezitřída   V1, CAC
                 
  BENTLEY iz CHIGASOVO Morozov Yury Morozov   fena otevřená   /
  Istoria Taras Sarja Juger Edel Weiss Skrinjar Christine   fena otevřená   V3
  Kremlevskiy Zlatoslava Eskina Ya.   fena otevřená   V2, res.CAC
  OXANA ČIERNY SEN Sona Heldova   fena otevřená   V1, CAC, res.CACIB
  Kremlevskiy Zhemchuzhina Eskina Ya.   fena šampionů   V1, CAC, CACIB
  Malahovskaja Premiera Kwiatkowski Pawel   fena šampionů   V3
  TSATSA iz Chigasovo Yury Morozov Yury Morozov   fena šampionů   V2, res.CAC

 

MVP Trenčín, 29.1.2012

 

Výsledky převzaty z :   http://www.wintershow.sk/#novinky.html

 

 
 

 


Archiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 45067
Měsíc: 316
Den: 14